Geçtiğimiz zamanlarda Facebook şirketi, kullanıcılarının daha rahat görüntülü görüşme yapabilmeleri için Messenger uygulaması için yenilikler yapacağının haberini vermişti. Facebook şirketi, İnstagram uygulaması üzerinden 50 kişi ile görüntülü görüşme özelliğini sunmuştu. Facebook şirketi, bugün ise yeni toplu konuşma uygulamasını tanıttı.
                                           


Facebook CatchUp uygulamasını tanıttı!

Facebook'un geliştirme ekibi nin en son test ettiği CatchUp uygulaması, sesli grup konuşmaları için geliştirildi. CatchUp uygulamasına konuşmaya hazır olduğunuz ile ilgili bir durum gösterebilir ve 8 kişilik görüşme grupları oluşturabiliyorsunuz.
                                          

Bu sayede sohbet etmek için zaman ayarlamanıza gerek kalmıyor. Oluşturduğunuz gruplar da herkes müsait olduğu zaman tek bir dokunma ile konuşma başlatabilir, sohbet edebilirsiniz. CatchUp uygulaması, rehberinize erişerek telefonunuzda bulunan kişileri gruplara ekleyebilir, sohbet edebilirsiniz. Bu özellik sayesinde Facebook hesabına giriş yapmanız gerekmiyor. CatchUp şuan için ABD hümetinde İos ve Android işletim sitemlerinde kullanıma açık durumda.
 

Yorum

Daha yeni Daha eski