Apple şirketi, İphone Xr modeli ile tekrardan gündeme gelmeyi başardı. İphone Xr modelleri; renk, teknik kapasite ve fiyat konusunda yenilenerek tekrardan satışa sunuldu. Bu kez fiyatı' da düşürüldü.

                            


Teknoloji devi Apple tarafından yapılan açıklamada; İphone Xr modellerinde %16 orarında indirim yapıldığı açıklandı. İphone Xr modelleri 64Gb, 128Gb ve 256Gb depolama alanına sahip olarak tekrardan satışa sunuldu.

İphone Xr modelinin 64Gb depolama alanına sahip modelinde sarı ve siyah olmak üzere 2 renk seçeneği bulunuyor. 128Gb depolama alanına sahip modelinde
beyaz, sarı, siyah, mercan olmak üzere 4 renk seçeneği bulunuyor. 256Gb modelinde ise sadece siyah renk ile tek renk seçeneği sunuluyor.                 
İphone Xr, ilk olarak 12 Eylül 2018 tarihinde piyasaya sürüldü. 2019 yılının Eylül ayında ise indirim ile gündeme yerleşen Apple, 256Gb depolama alanına sahip Xr modelinin üretimini durdurmuştu.

Yeni Fiyat Listesi şu şekilde;

Modeli Tanıtım Fiyatı İndirimli Fiyatı

64Gb = 749 Dolar 499 Dolar

128Gb = 799 Dolar 539 Dolar

256Gb = 899 Dolar 629 DolarYenilenen İphone Xr modeli için operatör kilidi hakkında açıklama yapan Apple şirketi, bu kildin tüm modellerinde açık olduğunu açıkladı. Yani kullanıcılar kendi Sim Kartlarını takınca sorunsuz bir şekilde kullanabiliyor.


Yenilenmiş İphone Xr modelinin beyaz bir kutu ile paketlendiğini söyledi. Bu kutunun içerisinde gerekli olan aksesuar ve kalvuzlarda bulunuyor.

Teknoloji devi Apple şunları söyledi;

"Yenilenmiş olan bütün İphone modellerini inceledik, test ettik ve yeni bir beyaz kutu ile paketledik. Bu kutunun içerisinde bütün aksesuarlar ve kalvuzlar bulunuyor. Ayrıca bataryalarıda yeniledik."

Yorum

Daha yeni Daha eski