Google'un uzun süre önce duyurduğu Google Duo servisi için yeni güncelleme haberi geldi. Corona virüsünden dolayı evde kaldığımız bu günlerde çoğu kişi işlerini eve taşımak zorunda kaldı. İş toplantılarını video konferans ile gerçekleştirmeye başladı. Hiç bilinmeyen Zoom Video Konferans platformu büyük bir çıkış yakaladı.
.


Google' da daha önceden duyurduğu Google Duo servisine yeni güncelleme ile 12 olan video görüşme sınırını yükseltme kararı aldı
Google Duo hali hazırda akıllı telefon ve tabletler için bu özelliği kullanıma sunuyor. Yeni gelecek güncelleme ile Google Chrome tarayıcısı içinde kullanıma sunacak. Bir yandan da video görüşme sayısı 12 den 32 ye yükselecek.Google, Duo servisi için başka yenilikler de getiriyor. Aile görüşmesi adı verilen bir mod ile geliyor. Bu modda çizimler yapılabilecek, instagram tarzı filtreler kullanılabilecek. Aile modu ile yapılacak görüşmeler sadece aile üyesi olarak tanımladığınız kullanıcılar girebilecek. 

Peki bu güncelleme ne zaman gelecek?

Şuanda 32 kişilik video görüşmenin ne zaman geleceği belli değil. Chrome için ise önümüzdeki haftalar da gelmesi bekleniyor.
.

Yorum

Daha yeni Daha eski